-Aktivity-


Laboratórium chemických analýz

Laboratórium sa zaoberá štúdiom fytochemikálií v rozličných rastlinných extraktoch. Pri vedeckom výskume selektívnej extrakcie liečivých rastlín využívame analytické metódy pre stanovovanie špecifických fytochemikálií v extrakčnej vzorke. Na základe analytických meraní navrhujeme moderné metódy procesu extrakcie liečivých rastlín pre potravinárske, kozmetické a farmaceutické účely.  Pokiaľ potrebujete analytické metódy vo vašom podnikaní, určite nás kontaktujte.


Laboratórium vývoja kozmetiky

Využíva vedecké poznatky o aplikácii liečivých rastlín pri návrhu kozmetických receptúr.  Špecializuje sa na výskum a vývoj personalizovaných prírodných kozmetických produktov. Produkty pripravujeme a navrhujeme pre zákazníkov na základe dermatológom stanovenej diagnózy a v spolupráci s odbornou starostlivosťou vybraných kozmetických salónov. Pokiaľ ste rozhodnutý a chcete navrhnúť, prírodný kozmetický prípravok na mieru, stačí nás kontaktovať.


Laboratórium extrakčných technológií

Zastrešuje rozvoj projektov pre spoločnosti, ktoré majú záujem o návrh extrakčných technológií na mieru. Projektové portfólio spoločnosti začína výskumom liečivých rastlín, výberom vhodných extrakčných procesov. Projekty sú implementované v oblasti materiálového inžinierstva, potravinárskeho a kozmetického priemyslu. Pokiaľ ste pripravení posunúť svoje podnikanie na vyššiu úroveň, neváhajte nás kontaktovať.

Nákupný košík
sk_SKSlovak
Prejdite na začiatok