-Vývoj kozmetiky-

Naša spoločnosť

prináša inovatívne výskumné riešenia v oblasti starostlivosti o vlasy a pleť. Všetky výskumné a vývojové aktivity sa opierajú o silu liečivých rastlín, ktoré prinášajú výsledky do produktov, ktoré dokážu ponúknuť kompletnú škálu riešení

  • Kozmetické špeciality: aktívne látky, zmyslové emulgátory, funkčné zložky, jemné povrchovo aktívne látky, konzervačné riešenia;

  • Výskumné a inovačné laboratórium: vysokokvalitné a prispôsobené receptúry;

  • Podpora marketingu výrobkov: interné regulačné, baliace a grafické služby.

Naše znalosti

v oblasti osobnej starostlivosti sú vysoko hodnotené našimi zákazníkmi. Spolupracujeme s dermatológmi, kozmetickými salónmi, odborníkmi na kozmetiku a chémiu, aby sme neustále sledovali potreby spotrebiteľov a boli inovatívni a proaktívni.

Hlavným cieľom

našich interných výskumných a vývojových aktivít je zlepšiť vlastnosti prírodných a funkčných zložiek do jedinečných zmesí a vlastných receptúr, ktoré našim zákazníkom poskytujú účinné produkty starostlivosti o pleť, ktoré sa opierajú o najnovšie poznatky z oblasti dermatológie a lekárskej estetiky.

Okrem toho

Prinášame ručne vyrábaný voňavý bylinný gél, ktorý má sťahujúce, hojivé, protizápalové, antimikrobiálne, hemostatické, upokojujúce, regeneračné, a tonizujúce pôsobenie. 

Tajomstvo sily tohto gélu má pôvod práve v čistote a obsahovej kvalite jeho bylín, pretože iba také majú vyššiu účinnosť. Každý jednotlivý krok práce pri pestovaní týchto bylín je sprevádzaný skúsenosťami a láskou ľudí, ktorí s nimi už roky pracujú a ich energia sa prenáša i do bylín samotných. Všetko krásne zapadá – príprava pôdy, sejba, zber i sušenie vo vysokej nadmorskej výške a v neposlednej rade odbornosť kvalifikovaných profesionálov v laboratóriu sa spojilo v jedno. 

sk_SKSlovak
Prejdite na začiatok