-Vývoj kozmetiky-

Naša spoločnosť

prináša inovatívne výskumné riešenia v oblasti starostlivosti o vlasy a pleť. Všetky výskumné a vývojové aktivity sa opierajú o silu liečivých rastlín, ktoré prinášajú výsledky do produktov, ktoré dokážu ponúknuť kompletnú škálu riešení

  • Kozmetické špeciality: aktívne látky, zmyslové emulgátory, funkčné zložky, jemné povrchovo aktívne látky, konzervačné riešenia;

  • Výskumné a inovačné laboratórium: vysokokvalitné a prispôsobené receptúry;

  • Podpora marketingu výrobkov: interné regulačné, baliace a grafické služby.

Naše znalosti

v oblasti osobnej starostlivosti sú vysoko hodnotené našimi zákazníkmi. Spolupracujeme s dermatológmi, kozmetickými salónmi, odborníkmi na kozmetiku a chémiu, aby sme neustále sledovali potreby spotrebiteľov a boli inovatívni a proaktívni.

Hlavným cieľom

našich interných výskumných a vývojových aktivít je zlepšiť vlastnosti prírodných a funkčných zložiek do jedinečných zmesí a vlastných receptúr, ktoré našim zákazníkom poskytujú účinné produkty starostlivosti o pleť, ktoré sa opierajú o najnovšie poznatky z oblasti dermatológie a lekárskej estetiky.

Okrem toho

využívame nové a špeciálne vedecké poznatky o miešaní spolu s najmodernejšími zariadeniami a technológiami, aby sme mohli zlepšiť stabilitu a trvanie účinných látok, dosiahnuť lepšie prenikanie do pokožky a splniť najprísnejšie normy a regulačné požiadavky.

Aby sme udržali najvyššiu úroveň kvality výrobkov, náš výskum začína brainstormingom, končí výrobou spolu s podporou a servisom pre zákazníkov. Vďaka tomu sme neustále schopní ponúkať našim zákazníkom širokú škálu výrobkov a riešení, ktoré spĺňajú všetky ich potreby.

sk_SKSlovak
Prejdite na začiatok